STOJÍ NA KELTSKÉM OPIDU

 

Sarajevským atentátem přišla naše vlast o vše!!!

 

Atentátem na Arcivévodu Františka Ferdinanda de Este v Sarajevu jsme přišli o jeho plán přeměnit Rakousko-Uherskou Říši na Spojené Státy Rakouské, založené na rovnoprávné federaci států, kterým by byla zachována rodná řeč a měna, a tím by vznikla největší velmoc v Evropě.

Na tehdejší dobu to byla velkorysá myšlenka na uspořádání Evropy, již musíme ocenit v nynější době nejvíce, nebyla by první a druhá světová válka, nebyl by fašismus ani komunismus.

K tomu musím dodat, že utvořením samostatnosti našeho státu jsme prakticky nic nezískali a rakouské majitele všech našich dolů a hutí o jejich majetky okradli, ze kterých jsme opravdu nic nikdy neměli.

Potom přišla 50letá poroba komunismu a ta dokonala, co nám ještě zbylo, např. nejčistší uran z Jáchymova, který vyrubali naši vězni za 50 haléřů na hodinu a jehož cena byla tisíc dvě stě miliard dolarů, který nenávratně zmizel v Sovětském svazu a USA nám nabízela za něj 25letý rozpočet celého státu naší vlasti.

To bylo totální zničení našeho národa, jak duchovně, tak hospodářsky dokonaná zkáza, ze které se dlouho nevzpamatujeme!

Vezměte současnou Evropskou Unii, u které naši zástupci nikdy nic nevyjednali a jsme její největší chudobkou a nejvíce mne pobavil Pan Špidla, který při nástupu do Unie nám sdělil, že se tam bude učit francouzky za 400.000.-Kč měsíčně, zatím největší omyl naší vlasti, který znám, určitě je jich více, viz Ranzdorf.

Musel jsem Vám sdělit to břímě na sklonku života, což mne bude do nejdelší smrti mrzet, na co se dřeli celé naše pokolení rodu v potu tváře a o co vše jsme přišli okupujícím fašismem a komunismem.

O co lepší jsou na tom Monarchie v celé Evropě, vidíte sami!

Jsem přístupný jakékoli debatě o doličné věci kdykoli!

Děkuji za pozornost a sdělte ostatním

Václav VII.Josef Potůček z Mezihoří

Mail:v.j.potucek@seznam.cz

Mobil:604 980 442

 

 

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode