STOJÍ NA KELTSKÉM OPIDU

KELTOVÉ A CHVOJEN

 

Keltové vynikali v hledání míst, kde by se usídlili. Jejich znalosti a zkušenosti  nemají obdoby. Veškerá stavení na Chvojně se nachází na energeticky silně pozitivní zóně.

Před 2000 až 2600 lety, kdy Keltové přišli do těchto míst zde stál starý a hluboký dubový prales. Našim předkům stálo za to tento neproniknutelný les vymítit a na jeho místě se usadit. Tyto prostory jim poskytovaly vše, co potřebovali k životu. Byla to především energie pozitivního prostředí, jejíž síly využívali pro chov zvířat a obživu jich samotných.

Vše, co nám Keltové na Chvojně zanechali je nedozírná hodnota prostoru - prostoru, který oplývá velmi silnou kladnou energií. Tuto energii zde můžete čerpat i dnes.

Žáci zapálení do archeologie obětovali výzkumu tohoto místa v letech 1964 až 1972 několik letních prázdnin a pomohli tak panu Prof. Hejnovi objevit základní artefakty dosvědčující pobyt Keltů právě zde, na Chvojně,za mého přispění,jako senzibila,kdy jsem jim virgulí našel místa,kde mají kopat a oni navečer hlásili co našli a po čtyřech letech jsme konečně našli dlouho očekávou zlacenou bronz,kterou se ženy krášlili,když se jim nedostávalo ryzího zlata!

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode